Tauno Marttinen

toimitusjohtaja
myynti, alihankintatuotteet
tauno.marttinen@digitekno.fi
(09) 2248 9312


Arto Malm

näyttö­laitteet
myynti, SW/HW-­suunnittelu
arto.malm­@digitekno.fi
(09) 2248 9314


Jouni Hakkola

laiva­elektroniikka­laitteet
myynti, tuote­suunnittelu
jouni.hakkola­@digitekno.fi
(09) 2248 9313


Valtter Laaksonen

markkinointi ja myynti
valtter.laaksonen@digitekno.fi
044 526 7225

 


Jouko Ahonen

tuotanto
  jouko.ahonen@digitekno.fi
(09) 2248 9316


Timo Ruokolainen
ohjelmistokehitys
timo.ruokolainen@digitekno.fi


Kirsi Palenius

ostotoiminnot
  kirsi.palenius@digitekno.fi
(09) 2248 9310

Laskutustiedot:

y-tunnus: 2196336-7
verkkolaskuosoite: 003721963367
välittäjäntunnus: 003723327487
OVT-tunnus: 003721963367

Etäyhteys huoltoon


Kimmo Vaittinen

huolto ja käyttöönotto
kimmo.vaittinen@digitekno.fi
(09) 2248 9315




Yhteydenottolomake



Haluan vastaanottaa Digiteknon tuoteinformaatiota sisältävän uutiskirjeen